Certyfikaty

Firma ELHURT Sp. z o.o. co roku zdobywa wiele nagród, które potwierdzają naszą jakość oraz niezawodność w obsłudze klienta. 

Nagrody które zdobyliśmy:

 

  • Złoty Płatnik 2014 - Wyróżnienie to przyznawane jest firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2014 roku.  Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

 

  • Gazela Biznesu - jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

           

  • Solidna Firma - Program Solidna Firma promuje wspiera i nagradza polskie firmy za ich solidność, transparentność i konsekwencję w dążeniu do osiągania sukcesów.
  • Przejrzysta FirmaZ założenia firmy D&B otrzymanie wyróżnienia jest wyrazem dużej wiarygodności i uczciwości finansowej zwiększając w ten sposób prestiż oraz konkurencyjność firmy na rynku.

 

  • Rozważna Firma- to tytuł przyznawany wyłącznie wybranym przedsiębiorstwom, które w sposób szczególny dbają o rozważne i mądre prowadzenie biznesu, a poprzez swoje działania przyczyniają się do poprawy moralności płatniczej w całej branży.

 

 

Producenci